SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Zdjęcie: IMG_0798.JPG

2017-10-10

Dnia 7 października 2017 roku odbyły się Powiatowe  Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się przy Strzelnicy Sportowej w Wieleniu. Były one inauguracją Powiatowych Mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego w roku szkolnym 2017/2018. Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć.

Dziewczyny w składzie: Andżelika Lorens, Dominika Dziekan, Joanna Kmiotek,  Martyna Konieczna, Marcelina Wójcik, Klaudia  Urbaniak, Kaja Żak, Julia Szukała, Anna Wyrwa oraz Aleksandra Łaguniak były bezkonkurencyjne i zajęły I MIEJSCE.

Chłopacy w składzie: Arkadiusz Ciba, Maciej Szczepański, Jakub Krzyżaniak, Tomasz Jessa, Gracjan Wołek, Łukasz Rembarz, Jakub Kazmierczak, Patryk Mikołajczak, Błażej Drozdowski oraz Adam Roszyk zajęli II MIEJSCE.

Gratulujemy sukcesu!

sekcja dziennikarska